O nas

CEL-NAR ElektronarzędziaCEL-NAR Elektronarzędzia 
Historia naszej firmy sięga początku lat 80-tych , od małego warsztatu naprawiającego artykuły gospodarstwa domowego  po unikalne jak na tamten czas narzędzia budowlane , stopniowo firma nasza rozwijała się w kierunku narzędzi specjalistycznych.

Stając się kolejno autoryzowanym przedstawicielem oferowanych dzisiaj renomowanych na całym świecie marek.

Przez ponad 30 lat firma nasza zdobywała kolejne doświadczenia na zmieniającym się  ustrojowo i gospodarczo  polskim  rynku.

Zdobyte doświadczenie w połączeniu ze  stosunkowo młodą i perspektywiczną załogą pozwala nam stawiać czoła  licznym nowym wyzwaniom które niosą obecne czasy.

Obsługa dzisiejszego rynku budowlanego wymaga nie tylko oferowania dobrego produktu . Dzisiaj trzeba jeszcze trafiać w potrzeby rynku  stale przy tym rozwijając możliwości własnej firmy.

Dzisiaj firma nasza jest w stanie rozwiązywać problemy naszych klientów na każdym etapie budowy od prac projektowych, geodezyjnych, przez roboty ziemne, budowlane, wykończeniowe, ogrodnicze na automatycznym podlewaniu pięknego i profesjonalnie wykonanego trawnika kończąc.

Prawie 750 metrów kwadratowych powierzchni sklepu CEL-NAR Elektronarzędzia, na które składają  się:

  • nowoczesny salon sprzedaży;
  • zaplecze logistyczne;
  • serwis elektronarzędzi elektrycznych
  • serwis maszyn spalinowych
  • dział sprzedaży hurtowej i wysyłkowej
  • sklep internetowy

ma spełniać oczekiwania naszych odbiorców.

Wykwalifikowany personel naszej firmy będzie dokładał wszelkich starań by Państwa narzędzia nie stanowiły problemu w trakcie realizacji Państwa zadań.

Obszerny parking przed naszą firmą jest w stanie przyjąć jednorazowo nawet 50 zmotoryzowanych klientów jednocześnie.

Nowa sytuacja na rynku wymusza na oferentach narzędzi reagowanie na nowe potrzeby klientów, stąd też w naszej firmie powstają nowe działy. Warsztat ciesielski umożliwia prezentację narzędzi na miejscu w naszym salonie.

Nasze zaplecze serwisowe z ponad 30–letnim doświadczeniem radzi sobie z każdym uszkodzonym narzędziem elektrycznym i spalinowym wszystkich liczących się na całym świecie marek.

Prosimy o zaufanie naszej wiedzy i doświadczeniu a Państwa zadowolenie będzie dla nas największa satysfakcją.