Wypożyczalnia maszyn budowlanych, elektronarzędzi i narzędzi ogrodniczych.

Wychodząc na przeciw potrzebom rozwijającego się rynku usług budowlanych, prac remontowych, drogowych i ogrodniczych dajemy Państwu możliwość wynajęcia szerokiej gamy narzędzi ułatwiających codzienną pracę. Nasza wypożyczalnia maszyn starając się sprostać wymaganiom ciągle poszerza swoją ofertę. Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć jakiegoś urządzenia w ofercie na naszej stronie prosimy o kontakt telefoniczny. Być może jesteśmy w stanie zapewnić takie urządzenie.

Maszyny budowlane

W tym dziale znajdują się urządzenia i maszyny do ciężkich i lekkich robót ziemnych takie jak ładowarki, minikoparki, zagęszczarki, walce do gruntu, agregaty prądotwórcze i wiele innych. 

Elektronarzędzia

Grupa elektronarzędzi  zawiera urządzenia niezbędne do prac remontowych, wykończeniowych itp. W ofercie znajdują się młoty udarowe i udarowo obrotowe, młotowiertarki, wiertarki, szlifierki, odkurzacze i inne.

Narzędzia ogrodnicze

Ten segment zapewnia narzędzia do pracy zarówno firmom wykonującym ogrody, systemy nawadniające i trawniki, jak również miłośnikom pielęgnacji własnego ogrodu. Dostępne są koparki łańcuchowe do wykonywania wykopów pod nawadnianie, maszyny do ściągania darni, sekatory, wertykulatory, glebogryzarki...

Dla Państwa wygody podzieliliśmy wypożyczalnie na trzy działy, tak aby łatwiej było odszukać potrzebną maszynę.

Wypożyczalnia maszyn

Wypożyczalnia elektronarzędzi

Wypożyczalnia narzędzi ogrodowych